Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie.

Blog

Trenerzy

📁 O klubie 🕔21.listopad 2014
Trenerzy

artur_small

Artur Kłys

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Aktualnie asystent w Zakładzie Teorii i Metodyki Sportów Walki na tejże uczelni. W Judo od 23 lat. Wielokrotny Mistrz Polski, medalista zawodów Pucharu Świata i Akademickich Mistrzostw Świata. Trener szkolenia olimpijskiego Londyn 2012. Pomysłodawca i współtwórca zajścia pt. Sport Club Judo Kraków i UKS Judo Kraków

 

 

                

  Katarzyna Kłys

Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne na Wszechnicy Świętokrzyskiej. W Judo od 16 lat. Czynna zawodniczka. Wielokrotna Mistrzyni Polski, zwyciężczyni zawodów Pucharu Świata, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy. Olimpijka Pekin 2008 i Londyn 2012. Współtwórczyni zajścia pt. Sport Club Judo Kraków i UKS Judo Kraków

 

 

 

                                                         

zdjęcie-150x150Michał Oleksy

mgr Wychowania Fizycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pasjonat Judo – w tej dyscyplinie sportu od 10 lat. Pedagog z jedenastoletnim  stażem pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Instruktor judo, samoobrony, narciarstwa oraz pływania.

    

Udostępnij ten artykuł znajomym

Podobne artykuły

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

Informacja o Ochronie Danych Osobowych W  związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z  dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zobacz więcej