Artur Kłys

trener I klasy w Judo, doktor nauk o kulturze fizycznej, medalista Akademickich Mistrzostw Świata oraz zawodów Pucharu Świata, wielokrotny Mistrz Polski w Judo, trener na Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012 oraz Rio de Janeiro 2016.

Katarzyna Kłys

instruktor Judo, Reprezentantka Polski na Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008, Londyn 2012 oraz Rio de Janeiro 2016, medalistka Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w Judo, medalistka zawodów Grand Slam, Grand Prix i Pucharów Świata, wielokrotna Mistrzyni Polski. Założycielka i v-ce prezes klubu UKS Judo Kraków. Wzór dla młodych sportowców!

Michał Oleksy

mgr wychowania fizycznego, absolwent AWF Kraków. Z klubem od 2013 roku. Pasjonat Judo, sportów i sztuk walki. Pedagog z kilkunastoletnim stażem pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Instruktor: judo, samoobrony, narciarstwa oraz pływania.

Bartłomiej Witkowski

instruktor Judo, medalista Mistrzostw Polski w grupach młodzieżowych

Klaudia Chobot

Trenerka UKS judo Kraków, aktualna zawodniczka

Zuzanna Komarek

Absolwentka AWF Katowice (wychowanie fizyczne, trener z dietetyką sportową). Trenerka II klasy PZJudo. Medalistka Mistrzostw Polski i była reprezentantka kraju w judo. Instruktorka gimnastyki korekcyjnej i treningu siłowego. Trenerka przygotowania motorycznego młodych sportowców (m. innymi piłka nożna, motocross, hokej na trawie). Doktorantka AWF Kraków (sen u sportowców), członkini Science for Athletic Performance Research Group.