Niedziela  13 grudnia dostarczyła nam wiele emocji, zaciętych walk i pięknych ipponów! 🙂

Na hali sportowej MOSiR w Bochni odbył się międzynarodowy mikołajkowy turniej Judo. Pojawili się zawodnicy z Polski, Ukrainy,Białorusi i Słowacji. W tym wydarzeniu udział wzięli również zawodnicy UKS Judo Kraków! Nasz Klub reprezentowałpo 15 – stu judoków, w tym dwie zawodniczki.

Dorobek Klubu ozłocili : Aleksandra Turek, Piotr Salecki oraz Kajetan Guzda – pewnie wygrywając wszystkie pojedynki poprzez ippony!

Brąz wywalczyli: Stanisław Miłobędzki, Maksymilian Pabis oraz Gracjan Kotowiecki.  Pozostali zawodnicy dzielnie walczyli  i zostawili całe serce na macie! Na wyróżnienie zasługują:

Wiktoria Dziob – 3 walki, 1 zwycięstwo

Jan Popieluch 5 walk 2 zakończone zwycięstwem

Jasiek Miłobędzki – 2 walki jedno zwyciestwo

Mateusz Hypyta – 3 walki jedna wygrana

Piotr Jarosz nasz najmłodszy zawodnik 1 zwycięstwo na 3 walki (ippon turnieju wśród najmłodszych) 🙂

Filip Gorzkowski – 4 walki jedno zwycięstwo

Serca do walki wykazali również: Szymon Kuciel, Paweł Pluta, Jakub Szkwara, Krzysztof Jarośiński.

Serdecznie gratulujemy wszystkim i życzymy dalszej motywacji do pracy, aby Wasze Judo stawało się coraz lepsze!

Podziękowania dla rodziców zaangażowanych w wyjazd oraz dla trenerów.

Fotorelacja w galerii.

Ze sportowym Pozdrowiem