Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie.

Klub 50

KLUB 50 UKS Judo Kraków – to program Partnerski gromadzący 50 zaprzyjaźnionych Firm / Osób wspierających nasz Klub kwotą 50 złotych miesięcznie. Zebrane środki przeznaczane będą tylko i wyłącznie na wyjazdy naszych zawodników na Turnieje i Campy Zagraniczne, które byłyby zbyt dużym obciążeniem dla naszego klubu oraz Rodziców.

Po 4 latach działalności nasi najstarsi Zawodnicy rywalizują już w kategorii „młodzika”. Zaczynają zbliżać się do poważnego Judo i do zawodów rangi Pucharu Europy, czy Mistrzostw Europy. Przygotowania Zawodników na takim poziomie wymagają uczestnictwa w zagranicznych trening-­‐campach i wybranych startach, które przysłużą się Ich rozwojowi sportowemu. Koszty takich wyjazdów często będą przekraczały nasze możliwości jako klubu i możliwości finansowe rodziców. Dlatego niezbędne jest budowanie budżetu, który umożliwi nam realizowanie programu rozwoju sportowego naszych Zawodników.

Tym rozwiązaniem jest KLUB 50! Kwota 50 złotych miesięcznie nie będzie dużym obciążeniem dla naszych Partnerów, a my dzięki temu jesteśmy wstanie zgromadzić 30 000 zł w ciągu roku. Uczestnictwo w programie gwarantuje promocję Firmy / Nazwiska na naszej stronie internetowej i profilu facebook. Każdy z Partnerów na koniec roku kalendarzowego otrzyma rozliczenie zebranych środków z informacją na co zostały one przeznaczone.

Osoby zainteresowane współpracą  prosimy o wysłanie informacji na adres: uksjudokrakow@gmail.com

W odpowiedzi otrzymają Państwo maila z instrukcją nawiązania współpracy.

Jesteśmy organizacją pozarządowe więc, istnieje możliwość odpisania darowizny od podatku.

Poniżej znajduje się lista osób i firm które nas wspomagają:

RODZICE KACPRA 🙂 RODZICE ZUZI 🙂
Kekse.pl – Roman Kozik    Wojciech Rukasz    Artur Kłys