Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie.

Klub 50

KLUB 50 UKS Judo Kraków – to program Partnerski gromadzący 50 zaprzyjaźnionych Firm / Osób wspierających nasz Klub kwotą 50 złotych miesięcznie. Zebrane środki przeznaczane będą tylko i wyłącznie na wyjazdy naszych zawodników na Turnieje i Campy Zagraniczne, które byłyby zbyt dużym obciążeniem dla Rodziców oraz naszego klubu. W roku 2017 było to Natale Judo Camp we Włoszech – Bardoneccia, gdzie nasi zawodnicy trenowali pod okiem Mistrzów Olimpijskich – Pawła Nastuli, Tiny Trstenjak i Fabio Basile. W roku 2018 chcemy z Programu Klub 50 dofinansować naszym zawodnikom dwutygodniowy wyjazd do Japonii, gdzie będziemy trenować w jednym z tamtejszych klubów oraz poznawać kolebkę JUDO.

To dla nas niezwykle ważny program, gdyż wraz z rozwojem klubu koszty jego funkcjonowania, a przede wszystkim koszty realizacji procesu treningowego znacznie wzrastają, a my chcemy naszym zawodnikom zapewnić optymalną i jak najlepszą drogę do mistrzostwa…

Wierzymy, że kwota 50 złotych miesięcznie nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla naszych Partnerów, a my dzięki temu jesteśmy wstanie zgromadzić 30 000 zł w skali roku. Uczestnictwo w programie gwarantuje promocję Firmy / Nazwiska na naszej stronie internetowej i profilu facebook. Każdy z Partnerów na koniec roku kalendarzowego otrzyma rozliczenie zebranych środków z informacją na co zostały one przeznaczone.

W roku 2017 wsparło nas 16 Podmiotów (Firm, Rodziców itd…). Wierzymy, że w roku 2018 uda nam się uzyskać planowaną 50-tkę 😉 😉 😉

NAMAWIAMY I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!!!!

„KLUB 50 2018” – 01.01.2018 – 31.12.2018 (12 miesięcy)

Zgłaszamy udział na adres: uksjudokrakow@gmail.com

Otrzymujemy numer konta oraz wszystkie niezbędne informacje.

Przelewamy 12 x 50 zł lub 2 x 300 zł  lub też jednorazowo 600 za cały okres.

W razie pytań dzwonimy pod numerem telefonu:  +48 602 427 007

Osoby zainteresowane współpracą  prosimy o wysłanie informacji na adres: uksjudokrakow@gmail.com

W odpowiedzi otrzymają Państwo maila z instrukcją nawiązania współpracy.

Jesteśmy organizacją pozarządowe więc, istnieje możliwość odpisania darowizny od podatku.

Poniżej znajduje się lista osób i firm które nas wspomagają:

RODZICE KACPRA 🙂 RODZICE ZUZI 🙂
Kekse.pl – Roman Kozik    Wojciech Rukasz    Artur Kłys