Szczegóły:

UKS Judo Kraków – szkoła Judo założona przez trzykrotną olimpijkę (Pekin 2008, Londyn 2012 i Rio de Janeiro 2016), medalistkę Mistrzostw Świata Katarzynę Kłys oraz Jej trenera, a na co dzień męża – Artura Kłysa.

Klub powstał po Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 i do dnia dzisiejszego przyciągnął do treningów Judo około 400 dzieci w wieku 4 – 18 lat. Jak we wszystkich współczesnych sportach, tak i w judo do optymalnego rozwoju sportowego młodych Zawodników potrzebne są pieniądze i z tą myślą tworzymy KLUB 50 UKS JUDO KRAKÓW…

KLUB 50 UKS Judo Kraków – to program Partnerski gromadzący 50 zaprzyjaźnionych Firm/Osób wspierających nasz Klub kwotą 50 złotych miesięcznie. Zebrane środki przeznaczane są tylko i wyłącznie na wyjazdy naszych zawodników na Turnieje i Campy Zagraniczne. Dzięki tej inicjatywie byliśmy wstanie dofinansować naszym zawodnikom udział m.in. w Natale Judo Camp (Włochy), Japonia 2018 oraz Japonia 2019.

To dla nas niezwykle ważny program, gdyż wraz z rozwojem klubu koszty jego funkcjonowania, a przede wszystkim koszty realizacji procesu treningowego znacznie wzrastają, a my chcemy naszym zawodnikom zapewnić optymalną i jak najlepszą drogę do mistrzostwa.

Wierzymy, że kwota 50 złotych miesięcznie nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla naszych Partnerów, a my dzięki temu jesteśmy wstanie zgromadzić 30 000 zł w skali roku. Uczestnictwo w programie gwarantuje promocję Firmy/Nazwiska na naszej stronie internetowej i profilu facebook. Każdy z Partnerów na koniec roku kalendarzowego otrzyma rozliczenie zebranych środków z informacją na co zostały one przeznaczone.

NAMAWIAMY I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!!!!

„KLUB 50 2020” – 01.01.2020– 31.12.2020 (12 miesięcy)

Zgłaszamy udział na adres: uksjudokrakow@gmail.com

Otrzymujemy numer konta oraz wszystkie niezbędne informacje.

Przelewamy 12 x 50 zł lub 2 x 300 zł  lub też jednorazowo 600 za cały okres.

W razie pytań dzwonimy pod numerem telefonu:  +48 602 427 007

Osoby zainteresowane współpracą  prosimy o wysłanie informacji na adres: uksjudokrakow@gmail.com

W odpowiedzi otrzymają Państwo maila z instrukcją nawiązania współpracy.

Jesteśmy organizacją pozarządowe więc, istnieje możliwość odpisania darowizny od podatku.

Poniżej znajduje się lista osób i firm, które nas wspomagają: