Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie.

Blog

Kolejny Sukces Kasi!

📁 Aktualności, Katarzyna Kłys 🕔23.Marzec 2016
Kolejny Sukces Kasi!

Katarzyna Kłys i Ania Borowska zwyciężyły w European Judo Cup Top Ranking w Sarajewie!!!

 

Zawodniczki  pokazały na Bośniackich matach wielka klasę oraz bardzo wysoki poziom sportowy, co pozwoliło im z dużym spokojem sięgnąć po złote medale. Oprócz wspomnianych Ani i Kasi w Sarajewie walczyła również Julia Kowalczyk. Ta młoda, świetna Judoczka wygrała jeden pojedynek i w kolejnych dwóch niestety musiała uznać wyższość swoich rywalek. Był to jednak dopiero Jej drugi start w kategorii seniorek i z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Gratulujemy naszym Mistrzyniom:-) 🙂 🙂

4 kaasia 2 kasia bośnia

Udostępnij ten artykuł znajomym

Podobne artykuły