Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie.

Blog

OBOZY LETNIE – TERMINY

📁 Aktualności, Obozy/wyjazdy 🕔13.Marzec 2019
OBOZY LETNIE – TERMINY

Przedstawiamy terminy zaplanowanych obozów letnich:

10.07 – 20.07.2019:

MSZANA DOLNA – Obóz dla wszystkich chętnych judoków – zarówno początkujących jak bardziej zaawansowanych klubowiczów.W planie obozu: szkolenie judo, treningi terenowe wraz z przeprowadzeniem MTSF, gimnastyka i akrobatyka, gry i zabawy ruchowe….

 

19.08. – 29.08.2019 

JASTROWIE –  Obóz dla zaawansowanych zawodników z min. 5 kyu – powołanym przez trenera. W planie obozu: szkolenie judo – technika i taktyka walki, treningi terenowe nastawione na poprawę wytrzymałości ogólnej, kajaki i pływanie, gry i zabawy ruchowe…. Szkolenie techniczne prowadził będzie między innymi  trener ORAZ MISTRZ OLIMPIJSKI – PAWEŁ NASTULA

 

ZAPISY:

Mszana Dolna – od marca

Jastrowie – od maja – po wcześniejszej informacji

 

Udostępnij ten artykuł znajomym