Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie.

Blog

Terminy obozów letnich 2018

📁 Aktualności, Obozy/wyjazdy 🕔07.Marzec 2018
Terminy obozów letnich 2018

Przedstawiamy terminy zaplanowanych obozów letnich:

4.07 – 14.07.2018:

MSZANA DOLNA – Obóz dla wszystkich chętnych judoków – zarówno początkujących jak bardziej zaawansowanych klubowiczów.W planie obozu: szkolenie judo, treningi terenowe wraz z przeprowadzeniem MTSF, gimnastyka i akrobatyka, gry i zabawy ruchowe….

 

20.08. – 30.08.2018 

JASTROWIE –  Obóz dla zaawansowanych zawodników z min. 5 kyu – powołanym przez trenera. W planie obozu: szkolenie judo – technika i taktyka walki, treningi terenowe nastawione na poprawę wytrzymałości ogólnej, kajaki i pływanie, gry i zabawy ruchowe…. Szkolenie techniczne prowadził będzie trener z Japonii – TAKEMASA MATSUBARA.

 

ZAPISY OD MAJA – PO WCZEŚNIEJSZEJ INFORMACJI.

Udostępnij ten artykuł znajomym