III Otwarte Mistrzostwa Zabierzowa w Judo za nami!!!

Z pewnością zawody te to ogromny sukces – 187 zawodniczek i zawodników z 12 klubów z całej Polski!!! Swoją obecnością zaszczycili nas reprezentanci Arashi Łódź, GKS Czarni Bytom, AZS Opole, Yamabushi Zakopane, PM Tarnów, SiS Wierzchosławice, Budowlani Sosnowiec, Gujakan Jaworzno, UKS Judo Wolbrom, UKS Judo Świętochowice, Wisły Kraków oraz UKS Grot Kraków.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym.

A całości wydarzeń przyglądała się najlepsza Polska Judoczka – Katarzyna Kłys, która wzmacniała prawą rękę rozdając niezliczoną ilość autografów 🙂  🙂  🙂 🙂

Najlepiej z naszych spisali się : Wiktoria Dziob, Zuzanna Wiendlocha, Iga Kwarciany, Piotr Jarosz, Jędrek Ostrożański, Igor Grzesiak oraz Piotr Salecki, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach wagowych.

Byliśmy też bardzo gościnni i tym razem klasyfikacje medalową pozwoliliśmy wygrać Czarnym Bytom 🙂🙂  🙂  🙂 🙂    Za rok rewanż…..   🙂  🙂  🙂 🙂

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku!!!

Wielkie podziękowania dla Tych, dzięki którym nasze Mistrzostwa okazały się sukcesem!!!

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Kategorie: Aktualności

Created by Partum Graphics