Medalowa Casablanka i historyczny Puchar Polski w Suchym Lesie!!!
W „egzotycznym” Maroko” Kasia wywalczyła brąz! Świetnie spisał się cały Team – Ania Borowska złoto, Piotrek Kuczera brąz i piąte miejsca Karoliny Tałach i Jakuba Wójcika! Wszyscy pokazali serce do walki!!!

W tym samym czasie w Polsce historyczny, bo pierwszy medal dla naszego klubu w Pucharze Polski Młodzików wywalczyła Aleksandra Turek!!! Niech Ola podąża śladami Kasi dzielnie walczyli również Piotr Salecki i Mateusz Hypta, którzy zmagania w Suchym Lesie ukończyli na 9-tych miejscach!!!

W sobotę zmagania na macie toczyli również nasi młodsi zawodnicy. Na turnieju o Puchar Białej nie zabrakło również medali: złoto zdobył Michał Sołtys po 4 walkach,  srebro Wiktoria Dziob, a brąz założyli Asia Hudzikiewicz, Maksymilian Pabis oraz Aleksander Kros. Godnie reprezentowali nas ocierając się o podium: Kacper, Dawid, Paweł, Jan, Filip, Eryk oraz Kajetan.

Krótka fotorelacja:

 

 

Created by Partum Graphics