Krótki raport ze Mszany Dolnej!

Mija czwarty dzień naszego obozu! Do dnia dzisiejszego wszystko realizujemy zgodnie z planem. Treningi na macie, treningi w terenie, gimnastyka i akrobatyka już za pasem naszych młodych zawodników i zawodniczek 🙂

W niedzielę odwiedziło nas sporo rodziców, których staraliśmy się ugościć jak najlepiej. Dziękujemy Wam za miłe słowa i wsparcie dla trenerów w tym czasie 🙂 Dużą niespodziankę uczyniła nam trener Pani Katarzyna Kłys wraz ze swoim trenerem Arturem – również dziękujemy za wspólne chwile na macie jak i motywację dla naszych obozowiczów!

Dzisiejszy upał nieco daje się we znaki, dlatego podwójnie korzystamy z kąpieli oraz wydłużamy nieco wypoczynek. Wieczorem czekają nas testy sprawnościowe i jeśli pogoda pozwoli niespodzianka – o której wkrótce… 🙂

Już jutro czeka nas wypad do wesołego miasteczka – wszyscy wyczekują z niecierpliwością 🙂

Krótka fotorelacja uzupełniona w albumie obozowym który odświeżamy na bieżąco:

Galeria – Mszana Dolna 2016

 

 

Created by Partum Graphics