Sportowe sukcesy 2022 roku

W 2022 roku nasz klub skończył 10 lat!

Ten Jubileusz został uwieńczony 9 medalami Mistrzostw Polski!

W marcu podczas MP w Rybniku rozpoczęliśmy sukcesy z następującymi wynikami:

1m: Oliwia Wątorek, Klaudia Chobot

2m: Krzysztof Klimkiewicz

3m: Aleksandra Turek

W kwietniu podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Białym Stoku srebro wywalczyła Wiktoria Dziob!

Październik to  z kolei Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Warszawie gdzie świetną dyspozycję potwierdziły nasze juniorki Aleksandra Turek i Oliwia Wątorek – obie zajmując 3 miejsce w tej imprezie.

Na koniec podczas Mistrzostw polski Młodzików i Młodziczek w pięknym stylu walczyła Wiktoria Dziob zdobywając 2 miejsce!

Oprócz imprez krajowych zdobywaliśmy medale Pucharów Europy:

Cluj- Napoca: Aleksandra Turek – 1m , Oliwia Wątorek – 3m,  Krzysztof Klimkiewicz – 3m

Banja Luka: Klaudia Chobot 3 m oraz Pozna: Klaudia Chobot – 3m.

Po za wymienionymi medalistami świetnie w tym roku spisywali się również zdobywając medale:  Gabriela Miś, Paweł Pluta czy Amelia Glijer, a nasi najmłodsi zawodnicy wywalczyli V miejsce w klasyfikacji generalnej International Judo Leaque!

Po drodze zaliczyliśmy obozy w Japonii, Holandii, Belgii oraz Czechach!

Za nami intensywny rok oraz intensywne 10-lecie w trakcie którego staliśmy się najlepszym klubem Judo w Małopolsce !

Podziękowania dla naszych zawodników, trenerów: Katarzyny, Barbary, Bartłomieja, Michała i Artura oraz dla wszystkich nas wspierających!

Dziękujemy za kolejny rok współpracy z Paweł Nastula oraz  KS Nastula Club.

A w nadchodzącym roku 2023 będziemy dalej pracować nad rozwojem i wynikami Klubu!