W Środę 16 grudnia odbył się ostatni trening Randori w 2015 roku!

Swoją obecnością zaszczycili  nas  Katarzyna Kłys oraz Trener Artur Kłys. Randori poprowadziła Kasia prezentując młodym judokom i judoczkom technikę Ippon Seoi Nage. Frekwencja dopisała – na trening przybyło 30 zawodników!

Po zmaganiach na macie wszyscy obecni zawodnicy oraz rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek i krótką prezentację multimedialną przygotowaną przez trenera Michała, podsumowującą działalność Klubu w  2015 roku. Oczywiście nie zabrakło rónież trenera Andrzeja i Szymona 🙂

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w wyjazdy na zawody, obozy i za wszelkie wsparcie  w Klubie w minionym roku – to dzięki Wam dzieci mogą i mają możliwośc trenować.

Młodym zawodnikom i zawodniczkom, tym którzy zaczynają i tym, którzy są już z nami trochę dłużej – życzymy dalszej motywacji do pracy sukcesów na macie i dużo radości jaką daje sport!

IMG_7402

IMG_7410

IMG_7416

 

Kategorie: Aktualności

Created by Partum Graphics