Analiza kosztów realizacji celów statutowych UKS-u, ważne informacje………

 

Sytuacja oraz analiza kosztów realizacji celów statutowych UKS Judo Kraków wymusiły na nas zmianę wysokości składek członkowskich (informacja w załączniku). Zmianie uległ też okres, w którym opłacamy składki z 12 miesięcy do 10, dzięki czemu miesiące wakacyjne (lipiec i sierpień) są miesiącami bezskładkowymi.

UCHWAŁA POD LINKIEM (kliknij):

Składki członkowskie UKS 2020

W przypadku Państwa, którzy sumiennie podchodzili do regulaminu i opłacali składki przez cały rok – łączna kwota w skali roku ulegnie niewielkiemu podwyższeniu (10%). Dla tych z Państwa, którzy „zapominali” opłacać składki w miesiącach wakacyjnych róznica okaże się bardziej znacząca.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes

dr Artur Kłys

Kategorie: Aktualności

Created by Partum Graphics