Zaległości…..

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie ewentualnych zaległości w opłatach członkowskich. Informacje o bieżących brakach dostępne będą u trenerów prowadzących i wywieszone przy salach treningowych. Wszelkie pytania i wątpliwości do wyjaśnienia u trenerów.

Przypominamy iż zgodnie z regulaminem opłat dokonujemy do 10 dnia każdego miesiąca! Tzn., za listopad do 10 listopada. Powstałe zaległości utrudniają pracę Klubu, uniemożliwiają wykonanie opłat za wynajem sal, wynagrodzeń trenerskich oraz opłat administracyjnych.

Od dnia 5 grudnia osoby z zaległościami sprzed listopada nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach do czasu uregulowania zaległości.

Zgodnie z regulaminem i statutem Klubu, składki członkowskie przeznaczone są:

  1. Wynagrodzenia pracy trenerów
  2. Wynajmy sal i opłaty medialne
  3. Opłaty administracyjne
  4. Dofinansowanie do obozów i wyjazdów
  5. Zakup i utrzymanie sprzętu sportowego tj. maty, materacy i innych przyrządów do zajęć.

 

Z poważaniem

Zarząd UKS Judo Kraków

 

Kategorie: Aktualności

Created by Partum Graphics