Nawiązując do pytań odnośnie składek członkowskich za miesiąc styczeń informujemy i przypominamy:

1. treningi w miesiącu styczniu odbywają się bez względu na ferie. W termnie 17 – 30.01 treningi odbywają sie w sali przy ul. Czerwińskiego 1 ( SP 119 ) Kraków.
2. Wszyscy Państwo zapoznaliście się z regulaminem opłacania składek członkowskich. Składki członkowskie opłacamy przez 12 miesięcy w równej kwocie 100 zł ( nie licząc zniżek na rodzeństwa ) bez względu na ilość odbytych w miesiącu treningów. Zatem wysokość składki członkowskiej za miesiąc styczeń, kwiecień, czy sierpień jest taka sama. Przypominamy również by w tytule wpłaty nie pisać „opłata za treningi” tylko „Składka członkowska – imię i nazwisko”.
Zarząd UKS