Dziś odbyły się wewnętrzne zawody klubowe, dopisała frekwencja oraz wspaniała atmosfera prawdziwego święta sportu! 🙂

o Godzinie 9:30 na ul. Czerwińskiego 1 rozpoczęła się rywalizacja pomiędzy zwodnikami UKS Judo Kraków. Zawody odbyły się pod nazwą ” Turniej o Puchar UKS Judo Kraków”. Wszystkim dziś dopisywały wspaniałe humory a salę przepełniał duch walki. Zawody toczyły się w rodzinniej atmosferze UKS – u. W sumie wystartowało 49 zawodników. Wszyscy walczący włożyli całe serce  do swoich walk. Każdy miał szansę sprawdzić swoje umiejętności i  postępy treningowe.

Rywalizacja pomiędzy młodymi Judokami odbywała się nie tylko o podium, medale i dyplomy. Najwyższe trofeum przypadło dwoje zawodnikom, którzy wywalczyli tytuł najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika „Turnieju o Puchar UKS Judo Kraków”. Tego zaszczytu dostąpiła Iga Kwarciany oraz Franciszek Jucha. Wszystkim medalistom i uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej motywacji i chęci do trenigów.

Wyrazy uznania należą się również Janowi Miłobędzkiemu, który stoczył 3 zacięte walki z trenerem, a jedną z nich zakończył z sukcesem 🙂

Szczególne podziękowania dla obsługi zawodów: Bartłomieja, Maćka i Kuby Włośińskich, Pani Katarzyny Jarosz, Magdy Słowik oraz Wojciecha Jarosza.  Serdeczne podziękowania również dla trenerów UKS- u (Andrzeja, Szymona, Michała) oraz naszym Mistrzom Pani Katarzynie i Arturowi Kłys.

I wreszcie serdecznie dziękujemy również wszystkim rodzicom, ciociom, wujkom i dziadkom którzy tłumnie przybyli wspierać swoje pociechy – to właśnie Wy tworzycie wspaniałą atmosferę UKS! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii! 🙂

 

Created by Partum Graphics