Ostatni trening 2016 roku……….

W czwartek 22 grudnia trening odbywa się wyłącznie w SP im. Tadeusza Kościuszki w Brzeziu.

Rozpoczęcie treningu o godzinie 17:30, planowane zakończenie 19. Mamy nadzieję, że dołączy do nas jak największa część rodziny UKS – u. Trening zarówno dla grup początkujących, średnio – zaawansowanych oraz zaawansowanych i najstarszych zawodników klubu. Zachęcamy wszystkich adeptów judo oraz rodziców do wzięcia udziału, ten trening jest otwarty dla wszystkich.

Zaplanowane są wspólne zabawy i ćwiczenia oraz podsumowanie minionego roku 2016 z życia UKS Judo Kraków.

Chętnych rodziców do pomocy w  zorganizowaniu poczęstunku na ten dzień prosimy o kontakt z trenerem Michałem – tel. 695 238 127

Z poważaniem

Zarząd UKS Judo Kraków

Kategorie: Aktualności

Created by Partum Graphics