Czas obozu w Mszanie Dolnej dobiega końca…..

Jutro już 17 lipiec co oznacza powrót UKS-u  z obozu sportowego Judo. Od ostatniego raportu wiele się wydarzyło, ale po kolei….

Ku zdziwieniu obozowiczów niespodzianką i atrakcją nie był tylko wypad do Rabkolandu, ale nocna kąpiel w basenie – większość bardzo chętnie skorzystała z takiej możliwości co widać na załączonym obrazku 🙂

IMG_1583

Ponadto zwiedziliśmy wesołe miasteczko gdzie młodzi judocy i judoczki wspaniale spędzili czas. Bawiliśmy się przy grillu.  Zdołaliśmy zorganizować „Mini Igrzyska Judo” w których każdy wziął udział i miał możliwość sprawdzić  nabyte umiejętności podczas treningów obozowych.

Wczoraj wieczorem zorganizowaliśmy zakończenie merytoryczne i sportowe naszego wyjazdu. Nagrody, dyplomy, medale i puchary rozdane!

Dziś odbył się również pokaz talentów w którym bezkonkurencyjny okazał się Mateusz 🙂

Uzupełniona galeria pod linkiem:

Mszana Dolna 2016 cz.2

Serdecznie podziękowania dla Ośrodka sportowo – rekreacyjnego „Słoneczny”, gospodarzy i całej załogi za włożony trud w tak wspaniałe przyjęcie naszej grupy! Podziękowania dla trenerki Olgi za opiekę i profesjonalne gimnastyczne treningi oraz dla trenerów: Szymona i Macieja również za profesjonalizm i wprowadzaną dyscyplinę w grupie jak i dla trenera Bartka za pomoc z zewnątrz i pomoc w zorganizowaniu turnieju.

I tak na podsumowanie:

UYTU5797

Widzimy się jutro w Krakowie!

Ze sportowym pozdrowieniem

Kierownik obozu – Michał 🙂

Created by Partum Graphics